Loisirs 74
← In Morzine
Betaald · Online reserveren

Cascade Aventure

Avonturenpark in het bos in het hart van de bergen, toegankelijk voor iedereen vanaf 3 jaar, met gigantische ziplines over de Nyon-waterval, boomklimparcours en begeleide canyoning.

Cascade Aventure, boomklimpark en outdooractiviteiten bij de Nyon-waterval in Morzine, Haute-Savoie
Forest park · Wikimedia Commons
In een oogopslag
Type
Avonturenpark en sportactiviteiten
Toegang
Betaald
Prijs
Tarieven beschikbaar op aanvraag (06 83 19 21 18)
Duur
Halve dag of hele dag
Beste seizoen
Juli – augustus (alleen zomeropening)
Parkeren
Parkeerplaats Nyon-waterval (gratis)
Dieren
Niet toegestaan op de parcours
Gemeente
Morzine

Officiële bron →

Wat is Cascade Aventure

Cascade Aventure is een outdoorsportpark in de bergen, gelegen op de spectaculaire locatie van de Nyon-waterval in Morzine (1 000 m hoogte), in de Haute-Savoie. Geschikt voor alle leeftijden en niveaus, biedt het park boomklimparcours, canyoning in de bergstroom en een exclusieve activiteit in de regio: de via ferrata, waarmee je door de lucht boven de kloof kunt vliegen door klimmen, via ferrata en ziplines te combineren.

De site biedt 5 acrobatische parcours uitgerust met continue veiligheidslijn voor maximale veiligheid, waaronder het Feeënparcours aangepast voor de allerkleinsten (vanaf 3 jaar) en een groot circuit van 6 opeenvolgende ziplines waarvan er twee 100 en 130 meter lang zijn en 40 meter boven de waterval hangen. De activiteiten worden begeleid door gediplomeerde gidsen en vinden plaats in een beschermde natuurlijke omgeving, in het hart van het bos met het geluid van water op de achtergrond. Wat Cascade Aventure onderscheidt van andere boomklimparken in de Haute-Savoie is de uitzonderlijke ligging boven een actieve kloof, de adembenemende ziplines die over de waterval vliegen, en de mogelijkheid om meerdere verticale activiteiten in één bezoek te combineren. De gematigde hoogte en natuurlijke schaduw bieden ideale omstandigheden, zelfs tijdens warme zomerdagen, terwijl de nabijheid van het dorp Morzine de toegang en gezinslogistiek vergemakkelijkt.

Activiteiten

Wat je hier kunt doen

Praktisch

Praktische informatie

Adres
Nyon-waterval, 563 chemin sous le rocher, 74110 Morzine Bekijk op kaart
Hoogte
1 000 m
Openingstijden
Geopend van 1 juli tot 31 augustus, dagelijks van 10u tot 18u. Gesloten op maandag en dinsdag van 10u tot 12u. Reservering aanbevolen in het hoogseizoen. Geverifieerd op de officiële website op 14 mei 2026 — onder voorbehoud van wijzigingen.
Tarieven
Tarieven niet openbaar weergegeven. Informatie en reservering op 06 83 19 21 18 of per e-mail naar cascade.aventure@gmail.com. Verschillende pakketten beschikbaar: alleen parcours, alleen ziplines, canyoning, gecombineerde pakketten. Geverifieerd op 14 mei 2026.
Reservering
Aanbevolen, vooral voor canyoning (verplicht). Reservering per telefoon op 06 83 19 21 18 of via het contactformulier op de officiële website.
Contact
Tel: 06 83 19 21 18 / 06 80 89 35 14 · E-mail: cascade.aventure@gmail.com
Parkeren
Gratis parkeerplaats bij de Nyon-waterval
Toegankelijkheid
Parcours aangepast volgens lengte en leeftijd: Feeënparcours vanaf 3 jaar (1 m boven de grond), groot parcours vanaf 1,20 m (begeleiding door volwassene verplicht voor kinderen onder 12 jaar), canyoning vanaf 8 jaar vergezeld van een volwassene.
Dieren
Niet toegestaan op de parcours om veiligheidsredenen
Groepen / Vrijgezellenfeesten
Speciale pakketten voor groepen, vrijgezellenfeesten, verjaardagen, schooluitstapjes en teambuilding. Kortingstarieven en geprivatiseerde slots op aanvraag via 06 83 19 21 18.

Parkeren

Parkeerplaats Nyon-waterval (gratis)

Parkings geverifieerd op 2026-06-15 · © les contributeurs d'OpenStreetMap sous licence ODbL

Wanneer bezoeken

Wanneer bezoeken

Cascade Aventure is alleen geopend in het zomerseizoen, van 1 juli tot 31 augustus. De beste omstandigheden zijn van medio juli tot medio augustus, wanneer het park continu geopend is en het debiet van de bergstroom optimaal is voor canyoning. Aan het begin en eind van het seizoen zijn sommige activiteiten alleen toegankelijk op reservering (buiten doorlopende opening). Het park biedt een koele en schaduwrijke omgeving, ideaal tijdens warme zomerdagen. Canyoning is afhankelijk van weersomstandigheden en waterdebiet — bij hevige regen of onweer kunnen bepaalde activiteiten om veiligheidsredenen worden opgeschort.
In de buurt

Waar eten, drinken, overnachten

Foto's

Galerij

FAQ

Veelgestelde vragen

Hoe reserveer ik bij Cascade Aventure?

Reservering bij Cascade Aventure gebeurt telefonisch op 06 83 19 21 18 of via het contactformulier op de officiële website cascadeaventure.wixsite.com. Sterk aanbevolen in het hoogseizoen, verplicht voor canyoning.

Wat zijn de tarieven van Cascade Aventure?

De tarieven van Cascade Aventure worden niet openbaar weergegeven. Voor informatie over de prijzen van parcours, ziplines, canyoning en gecombineerde pakketten, neem rechtstreeks contact op met het park op 06 83 19 21 18. Geverifieerd op 14 mei 2026.

Wat zijn de openingstijden van Cascade Aventure?

Cascade Aventure is geopend van 1 juli tot 31 augustus, dagelijks van 10u tot 18u, gesloten op maandag en dinsdag van 10u tot 12u. Geverifieerd op de officiële website op 14 mei 2026 — onder voorbehoud van seizoenswijzigingen.

Vanaf welke leeftijd kan men Cascade Aventure bezoeken?

Het Feeënparcours van Cascade Aventure is toegankelijk vanaf 3 jaar (onder ouderlijk toezicht). Het grote parcours is toegankelijk vanaf 1,20 m lengte (begeleiding door volwassene verplicht voor kinderen onder 12 jaar). Canyoning is toegankelijk vanaf 8 jaar vergezeld van een volwassene.

Biedt Cascade Aventure canyoning aan?

Ja. Cascade Aventure biedt een canyoning-excursie begeleid door een gediplomeerde gids in de Nyon-kloof: sprongen, abseilen, natuurlijke glijbanen. Sportief niveau, verplichte reservering. Wetsuit en uitrusting aanwezig.

Is er parkeergelegenheid bij Cascade Aventure?

Ja. De parkeerplaats bij de Nyon-waterval nabij Cascade Aventure is gratis. Toegang via de Route du Vieux Moulin (563 chemin sous le rocher).

Wat is de beste tijd om Cascade Aventure te bezoeken?

De beste tijd is van medio juli tot medio augustus, wanneer het park continu dagelijks geopend is en de omstandigheden optimaal zijn. De schaduwrijke bosomgeving biedt ideaal comfort, zelfs op warme dagen.

Moet ik mijn eigen uitrusting meenemen naar Cascade Aventure?

Nee, alle veiligheidsuitrusting wordt geleverd door Cascade Aventure: harnassen, helmen, continue veiligheidslijn voor boomklimparcours. Voor canyoning worden ook wetsuit, helm en technische uitrusting geleverd. Breng gewoon gesloten schoenen mee.

Bronnen

Bronnen & verificatie

Multi-bron verificatie bij publicatie. Informatie kan veranderen — bevestig bij de officiële beheerder vóór vertrek.

Gepubliceerd 14 mai 2026·Bijgewerkt 06/06/26

ReserverenRouteOfficiële site